Zdrady małżeńskie

Co robić gdy podejrzewasz partnera o zdradę

Jak zabezpieczyć dowody zdrady by moc wykorzystać je potem w sadzie?

Jakich informacji i danych możemy się spodziewać?

Był sobie przypadek - zdrada zagościła w moim domu

Jeden z przypadków gdzie informatyka śledcza najlepiej nadaje się do zastosowania.

    Nic nie mówił, siedział na kanapie i wzrok utkwił mu w podłodze. Ja siedziałam naprzeciwko i w drżących rękach trzymałam raport z analizy telefonu oraz listę pytań jakie przyszły mi do głowy gdy czytałam i analizowałam kawałek historii swojego życia. Życie które wydawać się mogło wreszcie poukładane, po tak długim czasie poświeceń i wyrzeczeń by osiągnąć stabilizację zbudować dom i wychować dzieci. Zacząć spokojne życie jak ja długo na to czekałam. Teraz czuje się jakoś wyzuta ze wszystkiego, obdarta z marzeń i z pustką w głowie. Siedzę i patrzę na Tomka i nie wiem jak do tego doszło. Jakoś nie mogę uwierzyć, że dzieje się to rzeczywiście. On milczy w bezruchu i przyjmuje wszystkie moje słowa jakby nie były skierowane do niego. 

Jestem u kresu sił… Mam wszystko i nie mam nic… Rzeczy, tak drogie i zdobywane w pocie pracy, nagle przestały mieć jakąkolwiek wartość. Chce mi się wyć jak konającemu psu. Głowa mi pęka od obijającego się w niej pytania “Co teraz będzie?” Chroniąca się psychika szepce …. “po co było Ci to wiedzieć. Informatyka śledcza fajna rzecz ale gdyby nie efekty, które Ci dała, to do tej pory spałabyś spokojnie. Zachciało Ci się dowodów zdrady”  

Po trzech tygodniach jak Tomek wyniósł się z domu złożyłam sprawę do sądu. Rozmawiam z dziećmi na ten temat niechętnie. Głupie nie są, widzą co się dzieje. Na początku próbowały rozmawiać ale dały spokój zobaczywszy w jakim stanie psychicznym jestem. 

Tomek po tylu latach zachował się jak gnojek. Nie interesuje go nic poza jakaś nowszą JA. Nawet do dzieci rzadko dzwoni i też nie rozmawia z nimi więcej niż minutę. Takie zaufanie, taka zgodność charakterów, wszyscy nam zazdrościli. Teraz to wszystko psu w d…e

Ja gnojkowi pokażę… ku….a puszcze go z torbami, niech ta młoda popracuje teraz ja już się wypaliłam. Nie daruje 16 lat mojego życia, którego nie da się już przywrócić, nie daruje…

     Wszystko zaczęło się przypadkiem. Można by powiedzieć że iPhone pomógł mi dowiedzieć się o podwójnym życiu męża. Zawsze lubiliśmy z Tomkiem dobry, prosty w obsłudze i nie zawodny sprzęt. Oboje mieliśmy iPhony Ja miałam tablet Air , Tomek Macbooka i nagle dziwna zmiana Tomek kupił sobie Samsunga. Zaczął enigmatycznie majaczyć coś pod nosem, ze Samsung ma inne oprogramowanie i jest ono mu potrzebne by coś tam coś tam. OK , pomyślałam mój ukochany możne tez mieć jakieś fantazje i dałam spokój. Okazało się jednak , że telefon tak zwiększył swoja aktywność w stosunku do Iphona, że zaczęło się zdarzać iz Tomek zapominał wziąć rano z domu iPhona. Irytowało mnie to bo lubiłam do niego zadzwonić w dzień niespodziewanie by usłyszeć choć na chwile jego głos. Zapytałam czy może mi podać nr tego drugiego telefonu jak bym coś chciała. Odpowiedź zaskoczyła mnie tak, że aż oniemiałam. Tomek powiedział, że nie ma karty telefonicznej w drugim telefonie bo nie jest mu potrzebna. Zaczęłam się zastanawiać jak może używać tego drugiego telefonu bo przecież słyszałam jak z kimś gada. Powiedział, że rozmawia używając sieci WiFi i łączy się przez aplikacje internetowe. Jak spytałam czy może mi pokazać jak to działa to drugi raz oniemiałam gdy powiedział, że nie ma czasu a poza tym i tak nie zrozumiem bo to inny system.  Zapytałam go jeszcze raz po co go kupił, przecież w iPhonie tez można rozmawiać przez internet. Moje obawy właśnie wykiełkowały jak zobaczyłam jak zaczął się motać z odpowiedzią. Wiedziałam, że coś jest na rzeczy i zaczął mnie ogarniać niepokój powodujący ścisk żołądka. Od tego dnia przez ponad 3 tygodnie mocno przyglądałam się poczynaniom Tomka i jego nieodzownego przyjaciela Samsunga. Wiedziałam, że muszę jakoś zdobyć ten telefon i koniecznie zajrzeć do niego. Pytanie tylko jak to zrobić?

    Bartek, mój siostrzeniec wpadł na pomysł żebym poszukała pudełka od telefonu spisała model i kupiła taki sam następnie udała się do firmy, która przygotuje ten telefon tak by serwis gwarancyjny mógł go tylko wymienić a nie naprawić. Gdy będzie okazja mam podmienić telefon i pudełko na nowe i będąc w posiadaniu tamtego zanieść go do firmy zajmującej się informatyką śledczą po to by przeanalizowali telefon pod kontem wszystkich prowadzonych na nim operacji i zebrali to w raport. Taki dowód w sądzie będzie nie do obalenia. 

Siedzę teraz i czytam wszystkie zapisy korespondencji na WhatsUp-ie i serce wali mi jak młot. Ale byłam głupia.

Nie trać wiary

Przed nami trudno coś ukryć

Zdrady małżeńskie

Jak zdobyć dowód na zdradę męża?

By zdobyć dowód na zdradę partnera trzeba przede wszystkim zachować zimna krew i nie dawać po sobie poznać, że się cokolwiek wie w tym temacie. Dalej należy się uśmiechać i być czułym.

Jakie dowody zdrady uznaje sąd?

Analizy firm zajmujących się informatyką śledczą. Fotografie przedstawiające oczywistą zdradę, wiadomości tekstowe opisujące uczucia zdarzenia seksualne.

Czy SMS może być przyczyną rozwodu ...

Z art. 227 kodeksu postępowania cywilnego wynika jednak, że dowodem mogą być wszelkie fakty mające dla rozstrzygnięcia sprawy istotne znaczenie. Powinny być jednak przedstawione w taki sposób, aby sąd uznał je za wiarygodne.

Mąż ma romans?

Przede wszystkim zachowaj spokój. Ustal, czy to może być coś poważnego, czy jakiś jednorazowy wyskok. Przedkładając sądowi dowód musisz to ustalić ze swoim pełnomocnikiem i rozważyć czy przyniesie ci korzyść czy stratę.

sposoby na wykrycie zdrady

Jednym ze sposobów by przekonać się, że zachodzą jakieś przesłanki do zdrady partnera jest obserwacja jego telefonu. Jak partner pilnuje go, jak rozmawia to czy się rozgląda nerwowo i opowiada jakieś głupoty lub wychodzi by rozmawiać bez świadków, wyciszając swój głos.

jak sprawdzić męża telefon

Jeśli telefon jest czysty i nie ma śladu po spodziewanej aktywności należy dostarczyć go do firmy oraz zrobić analizę śledczą i wykryć jakie dowody na zdradę można zabezpieczyć dla przyszłego postępowania przed sądem. 

Co możemy znaleźć w telefonie partnera

usunięte SMS-y

Praktyka pokazuje, że usuniecie danych nie daje gwarancji na zatarcie informacji skasowanych wiadomości

Lokalizacje i jej daty

Ślady przebywania w różnych lokalizacjach z których nie ma jak się wytłumaczyć

Zapisy czatów i komunikatorów

Rożne inne programy do pseudo-bezpiecznego randkowania. Często szybciej się dzięki nim wpada.

Odwiedzane strony WWW

Przeglądanie serwisów randkowych pozostawia wiele śladów oraz zapisane dane dostępowe do nich.

Co mowią o naszych usługach klienci

Bardzo chciałam wiedzieć co mój mąż ukrywa. Okazała się nią sąsiadka z pierwszego piętra. Teraz mieszkają razem u niej, a ja codziennie czuję niepokój jak wsiadam do windy. Cieszę się, ze jestem już po rozwodzie. Dziękuję za znalezienie dowodów. Bez nich męczyłabym się do tej pory
Marcelina K.
W tej małej mieścinie w jakiej mieszkam zrobiono z mojego rozwodu serial kryminalny o najwyższej oglądalności. Wszyscy wszystko wiedzieli. Dowody zebrane w sprawie z komputera i telefonu wywołały sensacje ponieważ okazało się, że mojego męża interesują i kobiety i mężczyźni. Gorzej nie mogłam trafić.
Justyna
Przypadek jaki spotkał mnie na mojej drodze życiowej to jakaś masakra. w Ciągu trzech lat mój mąż zaliczył wszystkie moje koleżanki i niektóre ze swojej pracy. Jak go poznałam to nie miał przede mną żadnej dziewczyny, teraz nie wiem z którą nie spał. Wszyscy o wszystkim wiedzieli tylko niestety nie Ja.
Aldona

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! lub przyjedź!

+48 (22) 12345 56

Twoje zadowolenie to nasz sukces! Zabezpieczymy wszystkie możliwe dowody oraz przygotujemy analizę sadowa do przedstawienia w sadzie na wypadek sprawy rozwodowej.

Przewiń do góry